Potřebujeme mozek my?

Potřebujeme mozek my?
Datum konání: 31. 1. 2019
Potřebujeme my mozek? Snad ano, ale víme proč? „Vykolíkovaný“ mozek. Dnes už do něj trochu vidíme. Jak „jezdí“ mozek, napravo či nalevo? Oblasti štěstí, odměny, bolesti a deprese, svobodná vůle, vnímání času. Potřebujeme být agresivní kvůli štěstí? Proč k stáru musí mozek makat víc? A co spánek, lze dohonit probdělé noci? Alkohol – neprospívá v žádném případě. Zamyšlení s občasnou houslovou ukázkou, např. "Schon Rosemarin" od Fritze Kreislera a "Modré oči jděte spát" od nás všech. Přednáší prof. dr. František Vyskočil, neurofyziolog.

Vstupné 150,- Kč

Kdy:  31. ledna 2019 od 19:30

Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2

Rezervace a další program ZDE.


Začátek akce: 31.1 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).