BUBENÍČČI LISTOPADOVÍ

BUBENÍČČI LISTOPADOVÍ
Datum konání: 3. 11. 2019

SARA BAUME

Vyšlapaná čára

 
Vydal ODEON
 
Představí  
Tomáš Škrdlant
 
za účasti překladatelky 
Alice Hyrmanové McElveen
(která dostala za překlad předchozí knížky Sary Baume
cenu Magnesia Litera)
 
Číst budou:
Marie Štípková
Hana Kofránková
 
Hudební doprovod
Michal Turek (cello)
 
 
V neděli 3.11. 2019
v 19:30
 
v kavárně Divadla na Prádle
Besední 3, Praha 1
 
Sekce obce překladatelů "Bubeníčci"
 

Začátek akce: 03.11 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).