Jak jsem jedla koláček

Jak jsem jedla koláček
Datum konání: 25. 3. 2019
Známá lektorka rodičovských dovedností Hanka Čechová a její kapela Hanky Tonky Jazz Band (swing, latina, blues) pro vás připravili houpavý i hloubavý večer s nádechem, ze kterého odejdete s trvale udržitelným optimismem. Účinkují: Zpěvačka a průvodkyně večerem: H. Čechová, pianista: M. Kysilka, basista: J. Greifoner, bubeník: A. Hedervári.
Vstupné 150,- Kč
Kdy:  25. března 2019 od 19:30
Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2
Rezervace a další program ZDE.

 

Začátek akce: 25.3 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).