Konference MEET CENTRAL EUROPE

Konference MEET CENTRAL EUROPE
Datum konání: 10. 10. 2019

Konference MEET CENTRAL EUROPE je jedinečnou platformou pro setkávání překladatelů a překladatelských společností.
Letošní ročník 10. a 11. října 2019 v Praze nabídne účastníkům semináře, workshopy, veletrh pracovních příležitostí a prostor pro výměnu názorů a inspirace s kolegy nejen ze střední Evropy.
Pro více informací sledujte www.meetcentraleurope.com nebo Facebook, LinkedIn či Twitter.
Členové JTP mají 10% slevu z ceny vstupného při použití kódu (napište si o něj na jtp@jtpunion.org).
Registrace

 
 

Začátek akce: 10.10 2019
Konec akce: 11.10 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).