Na motoru, aneb světem automobilem

Na motoru, aneb světem automobilem
Datum konání: 9. 4. 2019
Automobil, motocykl...po století páry přišlo století benzinového opojení. Vzduch nad závodní drahou se chvěje horkým dechem motorů, burácení výfuků silných strojů...Gaillon, Targa Florio, Kolowrat, Chiron, Caracciola, Vondřich - každé to jméno a každý ten motor má svoji píseň! Od úsvitu motorismu až k moderní době, kdy se automobil stává samozřejmostí, provede Jan-Matěj Rak slovem i písní posluchače několika dekádami hudebního i sportovního dění. Zazní písně různých časů a různých autorů: od Františka Kmocha přes Jaroslava Ježka, Josefa Kainara či Karla Hašlera až k autorům dnes už zapomenutým či k původním skladbám Jana-Matěje Raka. Známé i neznámé skladby v originálních úpravách, poutavé vyprávění o dávných knížatech volantu a benzinových příbězích pionýrských časů. 
Vstupné 150,- Kč
Kdy: 9. dubna 2019 od 19:30
Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 09.4 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).