Němčina - daň z příjmu právnických osob

 Němčina - daň z příjmu právnických osob
Datum konání: 23. 11. 2019
Špičková překladatelka, Magda Stehnová, vás uvede do problematiky daně z příjmu právnických osob.
Pochopíte například rozdíl mezi náklady, výdaji a daňově uznatelnými náklady. Dozvíte se, proč je potřeba rozlišovat mezi výnosy, obratem, tržbami a příjmy.
Také si uděláte jasno v rozdílu mezi účetními a daňovými odpisy a dozvíte se, co je nízká kapitalizace. 
 
Pro více informací a přihlášku klikněte, prosím, zde:
 
https://www.belisha.cz/2019/07/dan-z-prijmu-pravnickych-osob-2/
 

Začátek akce: 23.11 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).