Bubeníčci březnoví

Datum konání: 9. 3. 2020
Milí příznivci překladatelských večerů,
nastal dočasný problém s prostorem, kde konat naše večery 
- proto tedy odpadá večer únorový.
 
S tím větší radostí Vás zveme na 
 
pondělí 9. března 
do
CAFÉ MONTMARTRE -  Řetězová 7, Praha 1
 
kde od 19.30 začne večer na téma
 
 
JAROSLAV SEIFERT JAKO PŘEKLADATEL
 
Vrátíme se zejména k jeho Verlainovi a Apollinairovi - veršem i prózou, ba též několika scénami z nadrealistického dramatu. 
 
Deklamace, avantgardní zpěv a hlasy lidu: 
Hana Kofránková, 
Taťjana Medvecká, 
Markéta Potužáková, 
Přemysl Rut,
Svatopluk Schuller.
 
 
 
                                        Sekce obce překladatelů "Bubeníčci"

Začátek akce: 09.3 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).