Jak se hladí duše

Jak se hladí duše
Datum konání: 10. 8. 2020
Lidové písně v tvorbě klasických skladatelů..... povídání a ukázky z děl českých i světových autorů. Zazní skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáčka...., ale také unikátní premiéra "Skladbičky z karantény" od českého skladatele Jiřího Temla. Jarní "karanténa" přinesla do našich životů spoustu změn, impulzů, ale také pozitivních nápadů. Jedním z takových je skladba s prvky lidových písní, kterou Jiří Teml zkomponoval přímo pro Pražské smyčcové duo. .... a třeba se na premiéře dočkáme i účasti autora, který v červnu oslavil své neuvěřitelné 85. narozeniny.
Vstupné 200 Kč
Kdy:  10. srpna 2020 od 19:00
Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 10.8 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).