Přisedněte si…..

Přisedněte si…..
Datum konání: 5. 8. 2020
Zveme Vás k letní ochutnávce z pořadů Jiřího Dědečka, Jana-Matěje Raka, Franty Vlčka a dalších přátel při dobré kávě či vínu v oáze klidu a laskavého zacházení v centru Prahy. Nepůjde o koncert, ani představení jako obvykle. Tentokrát o prázdninové posezení. Zveme v čase i prostoru, omezovaném ničím víc, než oblohou nad dvorkem; jen v případě deště - stropem kavárny 🙂 Přijďte se seznámit s nabídkou hostitelů, kteří dorazí s knihou a kytarou a které si po prázdninách můžete v programu kavárny vyhledat v jejich samostatně komponovaných pořadech.
Vstupné 150 Kč
Kdy: 5. srpna 2020 od 19:00
Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 05.8 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).