27. Podzimní knižní veletrh Havlíčkův Brod

27. Podzimní knižní veletrh Havlíčkův Brod
Datum konání: 20. 10. 2017

27. Podzimní knižní veletrh

20. a 21. října  2017 v Havlíčkově Brodě

Podzimní knižní veletrh má celou řadu „nej„. Je nejstarší, koná se nepřetržitě už od roku 1991 a pro tisíce čtenářů se už stal pevnou součástí kalendáře. Poskytuje nejobsáhlejší přehled o současné české knižní produkci, protože se ho díky příznivým cenám účastní nejen velcí, ale i malí nakladatelé. Je nejkratší, trvá jen sedmnáct hodin, ale potkáte na něm nejvíc spisovatelů. A mnoha lidem je nejmilejší ze všech veletrhů. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy, ať už v roli vystavovatelů nebo návštěvníků.

Mottem 27. Podzimního knižního veletrhu je Literatura, nebo život? Může existovat život bez literatury? A literatura bez života? Motto odráží i určitý rozpor mezi dvěma současnými trendy, kdy na jedné straně roste obliba fantasy literatury a na druhé straně vzniká stále víc knih „podle skutečných událostí.“

Počet vystavovatelů i návštěvníků neustále roste. Loni na veletrhu bylo 165 vystavovatelů a téměř 17 000 návštěvníků. Letos očekáváme ještě větší zájem – už ke konci loňského roku bylo přihlášeno přes padesát nakladatelů.

Přihlásit se na veletrh je snadné, stačí vyplnit přihlášku.

Doprovodný program a další informace začneme přinášet na jaře 2017. Zatím můžeme prozradit jen jediné jméno. I letos se návštěvníci veletrhu mohou těšit na shakespearovskou přednášku profesora Martina Hilského.

Více informací zde:
http://veletrh.hejkal.cz/

 

 


Začátek akce: 20.10 2017
Konec akce: 21.10 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám