Bezplatné školení pro začínající uživatele CAT softwaru Transit NXT

Bezplatné školení pro začínající uživatele CAT softwaru Transit NXT
Datum konání: 6. 9. 2017
Dobrý den,

srdečně Vás zveme na bezplatné školení pro začínající uživatele CAT softwaru Transit NXT.
Neváhejte prosím pozvánku předat také svým kolegům, kteří by mohli mít o školení zájem.

Jak rychle a jednoduše začít pracovat se softwarem pro překlad podporovaný počítačem a zpracovávat formáty Transit, Trados a Wordfast v jednom prostředí? Překládejte efektivně a kvalitně v programu s překladovou pamětí, fuzzy logikou a správou terminologie. Toto školení nevyžaduje žádné předešlé zkušenosti s programem Transit, ani vlastnictví tohoto softwaru.

Bezplatné školení pro začínající uživatele softwaru Transit NXT pořádáme v zasedací místnosti naší pražské kanceláře:

Datum a čas: 6. 9. 2017, 15:00-17:00 hod.

Adresa konání akce: STAR Czech s.r.o., Krymská 18, Praha 10 (2 zastávky tramvají 22 nebo 4 od stanice metra A Náměstí míru)

Nutná registrace předem e-mailem:

praha@star-group.net

 

Začátek akce: 06.9 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám