Degustace kvalitních moků Vinařství Štěpán Maňák

Degustace kvalitních moků Vinařství Štěpán Maňák
Datum konání: 28. 11. 2017
Degustace popáté – v úterý 28.  listopadu 2017

Milé kolegyně a milí kolegové,
přicházíme za Vámi již popáté s nabídkou ochutnávky vín vinařství Štěpán Maňák z jihomoravských Žádovic. Degustace, kterou nás provede náš známý pan Tomáš Lunga, se uskuteční v úterý 28. listopadu 2017 od 17 hod. v K-Centru na Senovážném nám. 23 v místnosti č. 15 v přízemí.
Podmínky zůstávají stejné, jako byly při předchozích degustacích: od účastníků vyberu předem po 200 Kč a za ně zaplatím lahve, které se budou ochutnávat, a také zakoupím vodu a nějaké drobnosti k přikusování. Po degustaci si můžete od pana Lungy zakoupit víno, které Vám nejvíce chutnalo, ať již pro domácí konzumaci nebo pro posezení s kolegy na místě.
Prosím zájemce o degustaci, aby se přihlásili na moji emailovou adresu
alena.sourkova@tiscali.cz .
Zároveň Vás žádám o doručení vstupného 200 Kč, a to nejlépe přímo na sekretariát JTP během úředních hodin (po a st 13-17;  út, čt a pá 10-12) nebo – nemůžete-li přijít osobně - o zaslání této částky na účet JTP (2800245144/2010) s uvedením slova „degustace“ do zprávy pro příjemce. 
Peníze potřebuji mít k dispozici nejpozději do 21. listopadu 2017. 
Přihlášeným účastníkům zašlu před degustací seznam ochutnávaných vín a ceník.
Máte-li rádi dobré moravské víno a chuť posedět a popovídat si s kolegy, přihlaste se a přijďte. Můžete s sebou vzít i své rodinné příslušníky a kamarády.
Alena Šourková


 

Začátek akce: 28.11 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).