Jak napravit chyby při tlumočení - nové trendy v etice tlumočení

Datum konání: 20. 5. 2017
Milí kolegové,
již na konci května nás čeká další seminář se zahraničním lektorem. Tím bude Tim Curry, který 20. 5. povede seminář s názvem: Jak napravit chyby při tlumočení a Nové trendy v etice tlumočení. Bližší informace o semináři se můžete dozvědět na našich webových stránkách v sekci vzdělávání již v příštím týdnu.
Budeme rádi, pokud byste nám napsali na email rada@cktzj.com Váš předběžný zájem o tento seminář. Cena pro nečleny Komory 1200 Kč (členové Komory mají tradiční slevu).


Cena: 1200 Kč (členové Komory mají tradiční slevu)

MístoK-Centrum, sídlo Jednoty tlumočníků a překladatelů, Senovážné nám. 23, Praha 1

Více informací:
www.cktzj.com

 

Začátek akce: 20.5 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
Po, St 13.00 - 17.00 hod.
Út, Čt, Pá 10.00 - 12.00 hod.

Napište nám