Marina Vlady před Vladimírem, s ním a po něm

Marina Vlady před Vladimírem, s ním a po něm
Datum konání: 14. 11. 2017
Co vlastně víme o francouzské herečce, spisovatelce, sochařce a zpěvačce Catherine Marině de Poliakoff-Baïdaroff známé spíše jako Marina Vlady? Především to, že byla manželkou Vladimíra Vysockého. Ale byl to ve všech směrech a obdobích život nelehký, zajímavý, bohatý na události, vzlety a pády. Připravila a provádí Nina Vrbovcová za přispění Aleny Hanusové. Písničky Vladimíra Vysockého ve vlastních překladech zpívá Milan Dvořák.
Vstupné 200,- Kč
Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2; od 19:30
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 14.11 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám