Tlumočená kulturní akce - Pátá dohoda

Tlumočená kulturní akce - Pátá dohoda
Datum konání: 11. 10. 2017
Centrum pro dětský sluch Tamtam, Informacni centrum rodicu a pratel sluchově postižených a Aldea zvou na další kulturní akci  tlumočenou do českého znakového jazyka: Pátá dohoda v Divadle Lávka. V hlavní roli tohoto divadelního představení je Jaroslav Dušek, spoluúčinkují Alan Vitouš a Pjér La Š´éz. Pátá dohoda nás zavádí do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já. Toto pokračování Čtyř dohod, které změnily životy milionům lidí po celém světě, připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou.
Kdy: 11.10.2017 v 19 hod.

Kapacita akcí je omezena, přihlašujte se prosím předem na e-mail kultura@deskysluch.cz.
 

 


Začátek akce: 11.10 2017
170930_tamtam_mesicni_program_rijen_1200px.jpg -  Stáhnout
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám