Tóny důvěrné - František Novotný, E. Šašinková, M. Černý

Datum konání: 4. 5. 2017
Netradiční úsměvné i poetické setkání se slavnými skladateli, šňůrka korálků zajímavostí z jejich života, jací byli, co jedli, jak to měli se ženskými. Víte že J.S.Bach měl 20 dětí a že tento nejslavnější varhaník barokní Evropy měl buclaté prsty , co chtěl Casanova na Mozartovi v Praze?
Pořadem provází: František Novotný, autor a básník Hudební doprovod: Eva Šašinková, naše přední kontrabasistka, Miloš Černý, houslista, člen Kociánova kvarteta.
Vstupné Kč 200,-
Kavárna Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2 - 19.30
Rezervace míst na toto představení a další programy ZDE.
 

Začátek akce: 04.5 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
Po, St 13.00 - 17.00 hod.
Út, Čt, Pá 10.00 - 12.00 hod.

Napište nám