ZAČÁTEK KONCE - Návštěva M.S. Gorbačova v Československu v r. 1987 a její důsledky

Datum konání: 24. 4. 2017
P O Z V Á N K A
 
Vážení přátelé, milé dámy a ctění páni!
                             
Pojďte s námi  společně vzpomínat a bez předsudků přemýšlet o přelomových událostech, které začaly před 30 lety, v otevřené Debatě v novém hezkém  prostředí auly 1. Slovanského gymnásia v Praze  Starém Městě, Masné ulici 13, kterou – díky pozvání jeho ředitelky doc. T. Pergler – spolupořádá Nadace Železné opony v pondělí 24. dubna 2017 od 17 hodin (vstup do budovy).
 
 Z A Č Á T E K    K O N C E
Návštěva M.S. Gorbačova v Československu v r. 1987  a její důsledky.
 
Pozváni byli mj. J. Bašta, Z. Jičínský, V. Kolmistr, O. Krejčí, M. Macháček,  M. Pavel, V. Pavlíček, J.Šedivý, V. Žák a další pamětníci, historici a publicisté.
Na závěr Vás všechny zveme na závitky od paní Lan a číši vína Jana Lekavého z Dolních Bojanovic.
 
Zájemce prosíme o registraci na adrese: syrucekmilan@gmail.com.
 

Začátek akce: 24.4 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
Po, St 13.00 - 17.00 hod.
Út, Čt, Pá 10.00 - 12.00 hod.

Napište nám