Život plný hudby II. Hudba přírody, mýtů a pověstí, prof. J. Koutecký

Datum konání: 25. 4. 2017
 
Nelze pochybovat o tom, že příroda je zdrojem hudby. Přírodní jevy a děje, které ji provází, zhusta ovlivněny člověkem, se staly zdrojem mýtů a bájí přenášených slovním podáním z generace na generaci a představivosti skladatelů do jejich díla. Vypráví a hudební ukázky vybírá: prof. MUDr. Josef Koutecký,DrSc.
Vstupné Kč 150,-
Zaregistrujte se na tuto akci

Začátek akce: 25.4 2017
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
Po, St 13.00 - 17.00 hod.
Út, Čt, Pá 10.00 - 12.00 hod.

Napište nám