Informační schůzka k nově vypsanému výběrovému řízení na externí překladatele pro EK

Informační schůzka k nově vypsanému výběrovému řízení na externí překladatele pro EK
Datum konání: 5. 1. 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku v souvislosti s výběrovým řízením OMNI+17 na externí dodavatele překladů z anglického do českého jazyka pro Evropskou komisi.

Informace Vám poskytnou a Vaše dotazy zodpoví vedoucí Českého jazykového odboru při Generálním ředitelství pro překlady (DGT) pan Otto PACHOLÍK a vedoucí oddělení DGT.S02, do jehož gesce externí překlady spadají, pan Werner GRÜNEWALD.

Schůzka se uskuteční v pátek 5. ledna 2018 od 9:30 do 12:30 hod
v konferenční místnosti Zastoupení Evropské komise v ČR na adrese Jungmannova 24, Praha 1 (Evropský dům).

Jednání bude probíhat v anglickém jazyce.

Svou účast prosím potvrďte do pátku 29. prosince 2017 na adresu COMM-REP-PRG-EVENTS@ec.europa.eu (uveďte prosím své jméno,
příjmení a organizaci, kterou zastupujete).

Další informace a program najdete na stránkách Zastoupení Evropské komise v ČR.
Případné dotazy týkající se podmínek výběrového řízení prosím adresujte na DGT-FL-OMNI-17@ec.europa.eu.

S pozdravem
Otto Pacholík
vedoucí odboru


Začátek akce: 05.1 2018
Info-session-OMNI-17-email.pdf -  Stáhnout Online otevřít
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).