Rozhovory mazi houslemi a kontrabasem - Miloš Černý, Eva Šašinková

Rozhovory mazi houslemi a kontrabasem - Miloš Černý, Eva Šašinková
Datum konání: 26. 2. 2018
Koncert s povídáním o těchto dvou smyčcových nástrojích, jejich rozdílnosti a zároveň dokonalém spojení. Skladby od baroka až po vrcholné virtuózní romantické období jsou protkány povídáním o slavných hudebnících, jejichž životem se stala hra či komponování pro tyto dva nástroje.
Účinkují: Miloš Černý - housle, klavír, zpěv, Eva Šašinková - kontrabas, klavír, zpěv
Vstupné 180,- Kč
Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2; od 19:30
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 26.2 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám