Večery staré Prahy - předjarní výlet po Vltavě, aneb Svatojánské proudy volají

Večery staré Prahy - předjarní výlet po Vltavě, aneb Svatojánské proudy volají
Datum konání: 6. 3. 2018
Jaro, doba volnosti, doba výletů se blíží, vydejme se tedy prostřednictvím starých fotografií tentokrát za město, do kraje hlubokých lesů, zapomenutých koutů i osamělých příbytků. Čeká nás návštěva dávno zmizelého kraje kolem řeky Vltavy, kraje, kterému budovatelské nadšení zasadilo smrtelnou ránu, ale který by, i kdyby přehrad nebylo, do dnešní doby stejně nepřežil. Místy i časem provází: Jiří Dovrtěl.
Vstupné 100,- Kč
Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2; od 19:30
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 06.3 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám