Divadlo v parku: Den pohádek a hudby

Divadlo v parku: Den pohádek a hudby
Datum konání: 19. 5. 2018

Letos se můžete těšit na Buchty a loutky, Žlutého psa, Šaška Pupu, Divadlo Rozmanitosti či Jaroslava Uhlíře a bohatý doprovodný program - lezecká stěna, skákací hrady, lukostřelba, bungeerunning, malování na obličej, sádrová dílna, soutěže a hry! Tlumočení programu do českého znakového jazyka (divadla, show, soutěže…) zajištěno Centrem pro dětský sluch Tamtam.
​Pozvánka v příloze.

Kompletní informace k programu naleznete na www.divadlovparku.cz a  www.facebook.com/divadlovparku

Kdy: v sobotu 19.května 2018 od 10.00 hodin       
Kde: 
Zámecký park Praha Kunratice

Začátek akce: 19.5 2018
Divadlo-v-parku_Pozvanka-2018.pdf -  Stáhnout Online otevřít
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám