Jeroen Olyslaegers & Kateřina Tučková v DOXu

Jeroen Olyslaegers & Kateřina Tučková v DOXu
Datum konání: 23. 5. 2018
V Gulliveru, unikátní architektonické intervenci nad Centrem DOX, se setká vlámský spisovatel Jeroen Olyslaegers s populární českou autorkou Kateřinou Tučkovou. Diskuze bude simultánně tlumočena (angličtina - čeština).
Jeroen Olyslaegers (*1967) je oceňovaný dramatik, prozaik a sloupkař. Románem VŮLE (WIL) završil svou trilogii o době vyvrácené z kloubů a postavení jednotlivce vůči společnosti. Olyslaegers žije a pracuje v Antverpách. Knihu  "Vůle" vydalo nakl. Odeon v překlad Veroniky ter Harmsel Havlíkové.
Kdy: středa 23. května 2018 od 19 hodin
Kde: Centrum současného umění Dox, Poupětova 1, Praha 7
Další informace ZDE.

Začátek akce: 23.5 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám