Lidové vánoce v českýcha moravských vesnicích

Lidové vánoce v českýcha moravských vesnicích
Datum konání: 14. 12. 2018
Vánoční zastavení na českých a moravských vesnicích. Povídání o dobových zvycích a vánočních písních a koledách. Projdeme regiony z Chodska až do Jihomoravských vesniček. Pořad poutavě provází slovem doc.Miloš Černý. Účinkují: Miloš Černý (housle, dudy, zpěv), Eva Šašinková (kontrabas, zpěv), Host: Michal Jirsák (cimbál)

Vstupné 200,- Kč

Kdy:  14. prosince 2018 od 19:30

Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2

Rezervace a další program ZDE.


Začátek akce: 14.12 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).