Podzimní knižní veletrh, 28. ročník, Havlíčkův Brod

Podzimní knižní veletrh, 28. ročník, Havlíčkův Brod
Datum konání: 5. 10. 2018

Motto veletrhu zní Století samoty, je to připomínka stého výročí rozpadu Rakouska-Uherska a vzniku Československa a dalších zemí. Na veletrhu se proto představí několik spisovatelů z několika bývalých zemí monarchie, jejichž díla, vesměs věnovaná historii, vycházejí v češtině.
Veškeré další informace pro vystavovatele (mimo jiné o ceně za nejkrásnější knihu Vysočiny) i návštěvníky najdete ZDE. Program se bude průběžně aktualizovat.

Kdy: 5. a 6. října 2018

Kde: Kulturní dům Ostrov, Havlíčků Brod

Členové JTP s platnou členskou legitimací mají vstup zdarma!


Začátek akce: 05.10 2018 22:00
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám