Pojďte, přisedněte si...

Pojďte, přisedněte si...
Datum konání: 17. 10. 2018
osty 11. setkání budou písničkářka, harmonikářka, loutkářka... Krystyna Skalická a malý ženský sbor „Dobrovyly“. K.Skalická má v repertoáru vlastní poetické písně, básně autorsky zhudebněné a lidové písně. Na příbuznou notu naváže 11 členný ženský sbor „Dobrovyly“, ve kterém Krystyna zpívá a s nímž mívá přes ulici od kavárny každou středu zkoušky. Tuto náhodu v naši středu využijeme Účinkují: Franta Vlček, Martin Vlček, Krystyna Skalická, malý 11 členný ženský sbor „Dobrovyly“.
Vstupné 160,- Kč
Kdy:  17. října 2018 od 19:30
Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2

Rezervace a další program ZDE.

 


Začátek akce: 17.10 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).