Pozvánka na ochutnávku vín

Pozvánka na ochutnávku vín
Datum konání: 12. 12. 2018

Milé kolegyně a milí kolegové,

v přírodě i podle kalendáře sice sotva skončilo léto, ale my bychom Vás rádi už nyní pozvali na předvánoční posezení u vína. Domluvili jsme se totiž s naším známým panem Lungou, že pro nás ve středu 12. prosince 2018 od 17 hod. v salonku 15 K-Centra uskuteční tradiční ochutnávku vín vinařství Maňák z jihomoravských Žádovic.

Podmínky zůstávají stejné jako u předchozích degustací: účastníci zaplatí předem 200 Kč – za ně zaplatíme vína, která budeme ochutnávat, a také koupíme vodu a nějaké drobnosti k zakousnutí. Po degustaci si můžete od pana Lungy zakoupit víno, které Vám nejvíce chutnalo, třeba na Váš vánoční stůl nebo na posezení s kolegy na místě. To už záleží jen na nás.
Prosím zájemce, aby se přihlásili na moji emailovou adresu
alena.sourkova@tiscali.cz .

Zároveň Vás žádám o doručení vstupného 200 Kč, nejlépe přímo na sekretariát JTP během úředních hodin (po a st 13-17;  út, čt a pá 10-12) nebo – pokud tuto možnost nemáte - o zaslání této částky na účet JTP (2800245144/2010) s uvedením slova „degustace“ do zprávy pro příjemce.  Peníze potřebuji mít k dispozici nejpozději do 5. prosince 2018
Přihlášeným účastníkům zašlu před degustací seznam ochutnávaných vín a ceník.
Ochutnávka vín vinařství Maňák se již stává naší tradicí. Věřím, že se i tentokrát sejdeme a v předvánočním shonu si užijeme příjemného posezení s kolegy u dobrého moravského vína.
 
Alena Šourková
 


Začátek akce: 12.12 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).