Rodinný muzikál Mauglí tlumočený do českého znakového jazyka

Rodinný muzikál Mauglí tlumočený do českého znakového jazyka
Datum konání: 27. 12. 2018
Text e-mailu v ČZJ
 
Vážení,
 
Centrum pro dětský sluch Tamtam ve spolupráci s Divadlem Kalich Vám přináší speciální vánoční dárek v podobě jedinečného kulturního zážitku - úspěšný rodinný muzikál Mauglí tlumočený do českého znakového jazyka! Jde o dosud jediný muzikál v České republice kompletně zpřístupněný i neslyšícím divákům.
 
27. prosince 2018 od 17 hodin v Divadle Kalich
 
Vstupenky můžete objednávat na e-mailu: maugli@detskysluch.cz
 
Více informací naleznete v přiložené pozvánce, která je k dispozici i v českém znakovém jazyce. Dále přikládáme plánek hlediště s přehledem cenových kategorií. Při objednávání vstupenek napište, jakou kategorii, případně i konkrétní řadu a sedadla, jste si vybrali. Pokud bude Vámi vybrané místo již obsazené, nabídneme Vám nejbližší volné místo ve stejné cenové kategorii.
 
Přijďte, těšíme se na Vás!
Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s
Hábova 1571, 155 00 Praha 5
tel.: +420 722 461 244
e-mail: maugli@detskysluch.cz
www: detskysluch.cz, idetskysluch.cz

Začátek akce: 27.12 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).