Slova, slovíčka...

Datum konání: 15. 3. 2018

JAK SE UČIT CIZÍ JAZYKY? Zajímá vás, jak se učí slovíčka polygloti? Jaké aplikace používají? A jaké další alternativní techniky pro osvojení slovní zásoby existují? Představíme praktické ukázky slovníčků a zápisu slovíček. Tušíte, kolik slov je vůbec třeba pro dorozumění se a kolik pro dostatečné porozumění?
Přednáší Mgr. Lucie Gramelová, Ph.D.
Kde: Městská knihovna v Praze - ústřední knihovna, malý sál, Mariánské náměstí 98/1 Praha 1
Kdy: ve čtvrtek 15. března od 17 hodin
Cena: 40 Kč

 

 


Začátek akce: 15.3 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám