Translator Incubator: Školení (nejen) pro studenty a začínající překladatele

Translator Incubator: Školení (nejen) pro studenty a začínající překladatele
Datum konání: 19. 5. 2018

Tomáš Mosler, DipTrans (IoLET), přednáší na téma
„Podnikatelské, marketingové a etické minimum pro začátečníky na překladatelském trhu“
 
Sobota 19. května 2018 od 13 hodin
K-centrum (sídlo JTP), Senovážné nám. 23, Praha
 
Vstupné od 300 Kč, zvýhodněné vstupné pro členy partnerských asociací a pro účastníky konference Jazykománie (březen 2018). Je nutná předchozí registrace.
 
Školení se koná ve spolupráci s asociacemi JTP a IAPTI.
 
Podrobnosti a vstupenky viz
https://www.translatorincubator.com


Začátek akce: 19.5 2018
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).