Členské legitimace FIT

18.6 2015
Řádní a plnoprávní členové JTP (platící 2200 Kč ročně) si mohou tak jako v minulosti zažádat o mezinárodní členskou legitimaci FIT.

Legitamaci se od kongresu v San Franciscu, tedy od srpna 2011, budou vystavovat vždy na dobu 6 let za 30 USD nebo 25 EUR tedy do přespříštího kongresu (dříve to bylo na 2 roky s možností prodloužení, která se teď ruší).

Zájemce musí dodat průkazové foto a poplatek na sekretariát JTP, kde k tomu doplníme potvrzení o řádném členství zájemce a vše zašleme na sekretariát FIT.

Podrobnosti najdete anglicky a francouzsky v přílohách.
IMG-pdf-IDcard_new_procedure_EN.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-IDcard_new_procedure_FR1.pdf -  Stáhnout Online otevřít
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

Letní kurzy v Kromeříži - právní angličtina, francouzština a němčina

Datum konání: 19.7 2020
12. rokem pořádá Komora soudních tlumočníků ČR
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).