Lexacom London Law Courses: discounts

26.7 2015
Náš oblíbený lektor anglického práva David Hutchins nabízí členům JTP následující slevy:

The basic price of a two day course is £375 exclusive of VAT (20%) but that is not chargeable to residents outside UK.

The following discounts are offered:

{{1. £50 per course for former Lexacom participants
2. £50 per course for members of certain associations (JTP)
3. £50 per course for block bookings.}}

A block booking is a booking, in one transaction, by two or more participants of the same or different courses or a booking by one participant of two or more courses.

NOTE: these bookings are cumulative EXCEPT THAT only one "membership" discount per course is offered. So membership of more than one qualifying association will only attract one £50 discount per course.

The max. potential cumulative discount is £300 for two places, so total course fee would be £450.

{{David Hutchins (Solicitor)
www.lexacomlegal.com}}
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
Po, St 13.00 - 17.00 hod.
Út, Čt, Pá 10.00 - 12.00 hod.

Napište nám