Opus Arabicum

18.6 2015
Dne 28. dubna 2008 uzavřela JTP dohodu s veřejně prospěšnou organizací Opus Arabicum, která se tímto stává přidruženým členem JTP.
Opus Arabicum je dobrovolnou organizací sdružující jak odborníky z oblasti arabistiky, tak i zájemce o arabský svět, arabskou kulturu, historii, jazyk či umění z řad nejširší laické veřejnosti. Pravidelně pořádá přednášky na nejrůznější témata z oblasti arabských reálií, o nichž vás vždy informujeme v naší rubrice Akce.
Více informací najdete ZDE.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

Zlatá vejce Josefa Hlávky

Datum konání: 05.3 2018
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám