Soutěž JTP o nejlepší diplomovou/bakalářskou práci v oboru translatologie.

25.4 2019

PhDr. ThBc. Tomáš Svoboda, Ph.D.:

Soutěž JTP o nejlepší diplomovou/bakalářskou práci v oboru translatologie.

Vyhlášení nového kola soutěže, do kterého se můžete přihlásit s nedávno obhájenou diplomovou/bakalářskou prací z oblasti překladatelství či tlumočnictví.
Uzávěrka bude v listopadu t.r.
Finanční odměna JTP pro vítěznou diplomovou práci činí 10 000 Kč,
pro vítěznou bakalářskou práci 6000 Kč.

Bližší informace a statut soutěže najdete zde:

http://www.jtpunion.org/O-JTP/SOUTEZ-JTP-O-NEJLEPSI-DIPLOMOVOU-BAKALARSKOU-PRACI

 
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).