TISKOVÁ KONFERENCE k příručce TLUMOČENÍ A JAK NA TO a k JERONÝMOVÝM DNŮM - 26. 10. 2006

18.6 2015
JTP uspořádala v Presscentru Syndikátu novinářů ČR na Senovážném nám. 23 tiskovou konferenci, na které představila vydávanou příručku PŘEKLADY A JAK NA TO aneb Chcete, aby vám rozuměli posluchači (a spolu s nimi i tlumočníci?), program JERONÝMOVÝCH DNŮ 2006 a TLUMOČNICKÉ FITCENTRUM.

Vystoupili na ní Amalaine Diabová a Petr Kautský (JTP), Jitka Průšová (ASKOT), Naďa Dingová (Česká komora tlumočníků znakového jazyka) a Helena Vykoupilová (Komora soudních tlumočníků ČR).
IMG-jpg-tiskovka035.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-tiskovka036.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-tiskovka038.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-tiskovka1.jpg -  Stáhnout
IMG-jpg-tiskovka2.jpg -  Stáhnout
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

Povídka Agathy Christie „Vražda v Mezopotámii“...

Datum konání: 01.10 2020
... přání otcem myšlenky? Prof. PhDr. Petr Charvát
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).