Musím si založit adresu nebo aspoň účet na Yahoo pokud chci být na skupině JTP?

18.6 2015
Nikoli!

Pro přihlášení do skupiny Zpravodaj_JTP, JTP_obecne nebo Preklady nepotřebujete nic zakládat.

Použijete kteroukoli ze svých adres na Seznamu, Volnem, Centru, IOL či jinde.

Pro začátečníky: účet na Yahoo a adresa na Yahoo není totéž. Vy ale kazdopádně nepotřebujete ani jedno ani druhé. Prostě si napíšeme a domluvíme se.

Pro mírně pokročilé: pro svoje pohodlí si můžete založit účet na Yahoo kam si zaregistrujete svoje stávající e-mailové adresy a budete se moci sami přihlašovat, měnit adresu, nastavovat si režim zasílaných zpráv, číst archiv zpráv, atd. Ani k tomu ale nepotřebujete mít e-mailovou adresu založenou na yahoo.

Pro hodně pokročilé: omlouvám se, že zdržuji.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
Po, St 13.00 - 17.00 hod.
Út, Čt, Pá 10.00 - 12.00 hod.

Napište nám