Anglicko-český, česko-anglický slovník odborných pojmů zejména z oblasti sociální péče o osoby tzv.

18.6 2015
Anglicko-český, česko-anglický slovník odborných pojmů zejména z oblasti sociální péče o osoby tzv. společensky nepřizpůsobené / [slovník sestavil autorský tým Jana Kynclová ... et al.], 2., rozš. vyd., Ostrava: Ostravská univerzita, Zdravotně sociální fakulta - katedra sociální práce, 2006, 221 s.; 21 cm, ISBN 80-7368-192-7 (brož.).

Slovník je prvním z této dneska poměrně moderní a často diskutované sociální oblasti. Zahrnuje termíny z oblasti sociálí péče, zdravotnictví, práva a dalších příbuzných oborů. Něktré zde uvedené termíny nejsou k nalezení v žádném dalším běžně používaném anglickém slovníku.

Slovník existuje i v elektronické verzi k volnému stažení ve formátu PDF.


Měl bych jen připomínky k následujícím heslům:


Absenteeism, accessary, occassional, advertisment, dependance, arab, ascendence, confrom, goverment, nad, committment, tranformed, cummulation, firt-instance, governement, severaly, infrastucture, advertisment, adaptative, recruitement, minumum, dismisssed, practicioner, protheses, assignement.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

Runwayband

Datum konání: 30.9 2020
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).