Lexikon zahrady , Zahrada v otázkách a odpovědích (Od aromatické zahrady po živé ploty)

18.6 2015
Lexikon zahrady , Zahrada v otázkách a odpovědích (Od aromatické zahrady po živé ploty), Zeltner, Renate - Zeltner, Erno, Granit, s.r.o., 2007, 256 stran, ISBN: 978-80-7296-055-2, Doporučená cena: 279,- Kč


Tento zahrádkářský lexikon v 57 heslech od A až do Ž (aromatická zahrada až živé ploty) popisuje snad vše, s čím se můžeme na zahrádce a při práci na ní setkat. Každé heslo pokrývající několik stran je založeno na nejčastějších otázkách a jejich podrobných odpovědích, vážících se k danému tématu. U každého hesla najdeme obrázky vysvětlující nebo doplňující informace z textu. V knížce je i několik tabulek přehledně shrnujících třeba druhy zeleniny, termíny pro jejich výsadbu a výsev nebo listnáče do zahrady.

Uprostřed jednotlivých textů jsou zvýrazněny důležité pojmy a odkazy na další hesla v textu.
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

Runwayband

Datum konání: 30.9 2020
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).