Etický kódex tlmočníka a prekladateľa podľa zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 382/2004 Z.

18.6 2015
Platforma schvaľuje text Etického kódexu tlmočníka a prekladateľa podľa zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 382/2004 Z. z. v platnom znení.

Text etického kódexu bude vyhlásený pri príležitosti Medzinárodného dňa prekladu FIT 30. septembra 2014 a zároveň bude zverejnený vo všetkých médiách organizácií združených v Platforme, ako aj vo verejných oznamovacích prostriedkoch a v elektronických médiách, ktoré jeho uverejnenie umožnia.
Text etického kódexu bude následne – podľa možností – oficiálne preložený do pracovných jazykov FIT a Eulita, príp. aj do ďalších jazykov. (16.06.2014)


TEXT NAJDETE V PŘILOŽENÉM DOKUMENTU
IMG-zip-Kone_ny_text_kodexu_uznesenie-docx-(1).zip -  Stáhnout
IMG-zip-Kone_ny_text_kodexu_uznesenie-docx-(2).zip -  Stáhnout
IMG-zip-Kone_ny_text_kodexu_uznesenie-docx.zip -  Stáhnout
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).