Angličtina – jazykový lifting

  Angličtina – jazykový lifting
Datum konání: 24. 11. 2019
Seminář je určen pro nerodilé mluvčí angličtiny.
Lektorka Adéla Zummerová Kotasková vám předvede aktivní práci s jazykem při tlumočení: strategii pro zvládání rozdílů mezi češtinou a angličtinou, aneb “jak si zbytečně nenaběhnout”.
Pomůže vám se slovní zásobou a vyjadřováním tlumočníka: British English, American English, Globish a Eurospeak. Poradí vám tipy na obohacování slovní zásoby
Pro více informací a přihlášku klikněte, prosím, zde:
 
https://www.belisha.cz/2019/09/jazykovy-lifting-anglictina/
 

Začátek akce: 24.11 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).