Adventní špacír do Kunratic

Adventní špacír do Kunratic
Datum konání: 13. 12. 2020

Adventní špacír do Kunratic – v neděli 13. prosince od 14:00

Milé kolegyně a milí kolegové,
v poslední době jsme neměli moc příležitostí k setkáním. Nyní se však protikoronavirová opatření opatrně rozvolňují, a proto bychom Vás rádi pozvali na špacír do Kunratického lesa. Sejdeme se v neděli 13. prosince 2020 ve 14:00 ve stanici metra Roztyly a naším cílem bude kostel sv. Jakuba Staršího v Kunraticích. Je to asi 6 km dlouhý pochod a až na místě v Roztylech se můžeme rozhodnout, kudy půjdeme – buď k Labuti a podél Kunratického potoka nebo to můžeme vzít přes Nový Hrádek. V Kunraticích nahlédneme do barokního kostela sv. Jakuba Staršího postaveného podle návrhu Františka Maxmiliána Kaňky a potom se můžeme posilnit v některé místní restauraci. Autobusy zpět jedou na Jižní Město, do Modřan a Zbraslavi nebo na metro Budějovická a k nádraží Vršovice.
Nemusím zdůrazňovat, že jsou zváni všichni členové, příznivci, spřízněné duše i rodinní příslušníci. Chcete-li se přidat, ozvěte se mi (alena.sourkova@tiscali.cz). Budu se na všechny moc těšit.
Alena Šourková


Začátek akce: 13.12 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).