ČESKO-ŠPANĚLSKÝ terminologický seminář

ČESKO-ŠPANĚLSKÝ terminologický seminář
Datum konání: 21. 11. 2020

Konání kurzu je přesunuto na jaro 2021

viz:

https://www.kstcr.cz/cz/akce/cesko-spanelsky-terminologicky-seminar-presouva-se-na-jaro-2021KST ČR s radostí oznamuje, že se bude konat také ČESKO-ŠPANĚLSKÝ terminologický seminář, který musela kvůli nouzové situaci zrušit. Nový termín je 21. listopadu 2020.

V K-centru, Senovážné nám. 21, Praha 1, sál č. 201

Téma:

Specifické problémy překladu vybrané právní terminologie se zaměřením na oblast trestního a občanského práva a specifika soudního tlumočení

Přednášející:
PhDr. Jana Pešková, Ph.D., Ústav romanistiky FF Jihočeské univerzity České Budějovice 
PhDr. Mgr. Petra Mračková Vavroušová, Ph.D., vyučující Ústavu translatologie FF UK a tlumočnice španělského jazyka

Více podrobností a přihláška zde:

https://www.kstcr.cz/cz/akce/cesko-spanelsky-terminologicky-seminar-3
 


Začátek akce: 21.11 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).