EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ - POZOR ZMĚNA

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ - POZOR ZMĚNA
Datum konání: 26. 9. 2020

Speak-dating

Milí přátelé, moc nás to mrzí, ale letošní speakdating se nakonec uskuteční online: v úterý 22. září mezi 16 a 20 hodinou.
Je to nemilé, ale Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě. Rezervační systém pro letošní online Speak-dating byl spuštěn a vy si tak i letos můžete vyzkoušet individuální lekce přibližně 35 evropských a světových jazyků. Další podrobnosti najdete také na FB stránce události.


Evropský den jazyků 2019:
Speakdating v Lucerně

Ve čtvrtek 26. září 2019 od 16 do 20 hodin se v Galerii Lucerna
koná tradiční speakdating,
kde budete letos moci vyzkoušet více než 40 jazyků.

Více informací zde:
https://ec.europa.eu/czech-republic/events/20190926_EDlangs_cs

Začátek akce: 26.9 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).