Letní kurzy v Kromeříži - právní angličtina, francouzština a němčina

Letní kurzy v Kromeříži - právní angličtina, francouzština a němčina
Datum konání: 19. 7. 2020

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční letní pětidenní semináře nejen pro tlumočníky a překladatele do krásné Kroměříže.

Již 12. rokem pořádáme tyto velmi oblíbené kurzy ve spolupráci s Justiční akademií, kdy se s námi učí i soudci, státní zástupci a další pracovníci justice nebo policie.

Letos budou menší změny vzhledem ke stávající situaci. Např. výhodné ubytování v budovách Justiční akademie pouze po jednom na pokoji a počet míst na ubytování omezen.

Veškeré podrobnosti naleznete v pozvánkách.

Přednost mají Ti, kdo se dřív přihlásí. Přihlašování již bylo zahájeno.

https://www.kstcr.cz/cz/akce/petidenni-anglicka-pravni-terminologie-predevsim-trestne-pravni

https://www.kstcr.cz/cz/akce/petidenni-francouzska-trestne-pravni-terminologie

https://www.kstcr.cz/cz/akce/petidenni-nemecka-trestne-pravni-terminologie

Představenstvo KST ČR

Začátek akce: 19.7 2020
Konec akce: 24.7 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).