Sebezkušenostní kurz

Sebezkušenostní kurz
Datum konání: 18. 8. 2020
Sebezkušenostní kurz
akreditovaný

datum: úterý 18. 8. 2020 (9:30 - 16:00)
místo: online (platforma bude vybrána po dohodě mezi účastníky a lektorkou)
lektor: Mgr. Soňa Procházková, DiS.
jazyk výuky: český jazyk

Sebezkušenostní kurz vedený Mgr. Soňou Procházkovou, DiS. je určen pro tlumočníky (mluvených i znakových jazyků), kteří se setkávají ve své přímé práci s klienty. Kurz nabízí možnost zjistit své hranice, uvědomit si své zdroje a možnosti je využívat. Zmapuje okruh možností tlumočníka, které posilují jeho osobnostní rozvoj a zároveň rozvoj profesní. V rámci kurzu si účastníci na praktických ukázkách vyzkouší a osvojí nejlepší způsoby komunikace s klienty a zároveň s kolegy v týmu. Vyzkouší si možnosti aktivizace, motivace, ale také relaxace. Kurz má za cíl nabídnout náhled na možnosti tlumočníka zdokonalovat se v oblastech osobního rozvoje s přesahem do rozvoje profesního. Tak aby mohl podávat kvalitní tlumočnický výkon a zároveň mohl vnímat spokojenost a naplnění v osobní rovině.

základní cena: 2250 Kč
přidružení členové: 1 912 Kč
řádní členové: 1800 Kč
Pro započítání členské slevy je nutné se na webu přihlásit.

Přihlašování je možné do 14. 8. 2020.

Začátek akce: 18.8 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).