Vítejte v České republice

Vítejte v České republice
Datum konání: 10. 10. 2020
Projekt adaptačně-integračních kurzů Vítejte v České republice pořádá již poněkolikáté ve spolupráci s JTP školení tlumočníků. Tentokrát se jedná o školení nových tlumočníků srbštiny a ukrajinštiny. Celý projekt je financován Ministerstvem vnitra a realizován neziskovou organizací Slovo 21, z.s.  
Pokud byste měli zájem se na projektu adaptačně-integračních kurzů podílet jako tlumočníci, napište na tlumoceni@vitejtevcr.cz. V rámci projektu spolupracujeme s tlumočníky angličtiny, ruštiny, ukrajinštiny, španělštiny, francouzštiny, arabštiny, vietnamštiny, mongolštiny a srbštiny.

Pozvánka a další podrobnosti v připojených souborech ve formátu PDF, zde níže.

Začátek akce: 10.10 2020
Konec akce: 11.10 2020
Program_SRB.pdf -  Stáhnout Online otevřít
Program_UKR.pdf -  Stáhnout Online otevřít
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).